Het Team

Directeur: Frits Weterings



 obsdeeevliet@octho.nl of
 f.weterings@octho.nl 
(werkdagen: ma, woe en vr)

Unit 1


Juf Tamara Elenbaas en  juf Dominique Hoogendoorn 


t.elenbaas@octho.nl          d.hoogendoorn@octho.nl        
 (werkdagen: di, woe, do)     (werkdagen: ma, di. en vr.)                                     

Unit 2


Juf Chantal Vermaas  (Intern Begeleider), Juf Anoeska van den Heiligenberg- Postma en juf Anouschka van Treijen 

                       
c.vermaas@octho.nl     a.postma@octho.nl       a.vantreijen@octho.nl
(werkdagen: ma.t/m vr.) (werkdagen: do./vr.)     (werkdagen: ma, di en woe)



Juf Cindy Bruijnzeel en juf Lindsey Dam zijn onze onderwijsassistenten 

     
   C.Bruijnzeel@octho.nl    l.dam@octho.nl
   (werkdagen: ma t/m do) (werkdagen: vr.)

juf Anja de Wit is onze administratieve medewerker

a.dewit@octho.nl
(werkdag vr. middag)
Er zijn geen items beschikbaar.
deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl